facebook

Program

Máme program pro malé i velké. Podívejte na akce, které jsou před námi a rovnou si můžete rezervovat vstupenky.

I když jsem otevřeli teprve nedávno, máme na sebou spoustu akcí. Ty nejlepší najdete v archívu akcí

Akce zobrazit: vše | červenec | srpen | září

Pátek
16:00
Šipkovaná

Zahrajte si klasickou šipkovanou. Napínavá hra, kde budete plnit úkoly, je vhodná zejména pro rodiny s dětmi, ale zúčastnit se může kdokoli. Vytvořte maximálně 4členné týmy a přihlaste se v online formuláři, registrace předem je nutná.

10. 7. 20
Neděle
15:00
Kyklopci

Interaktivní pohádka vezme děti na návštěvu k jedné rodince kyklopů, kteří zažívají všelijaké patálie, mají superschopnosti a dost se liší od nás obyčejných smrtelníků. Originální představení děti pobaví, zapojí a poučí. Vhodné pro diváky od 3 let.

12. 7. 20
Čtvrtek
21:30
Letní kino - Jízda

Dva mladí muži upraví auto, přiberou do něj jednu dívku a vyrazí na cestu. Uvolněná road movie Jana Svěráka z počátku devadesátých let vypráví o dobrodružství a touze cestovat. Objevte méně známý snímek oblíbeného režiséra.

16. 7. 20
Neděle
10:30
Sousedská snídaně

Poznejte sousedy a pořádně si odpočiňte na naší zahradě. Připravte nějakou dobrotu, kterou nabídnete ostatním, my se postaráme o kávu a čaj. Připravíme i hry, deky, slunečníky a lehátka. Začínáme dopoledne, ale můžeme lenošit celý den!

19. 7. 20
Neděle
14:00
zaHRAda

Procvičte logiku i šikovnost při netradičních hrách na zahradě H55. Budete skládat puzzle, házet kruhy na cíl nebo hrát na velikánský xylofon. Aktivity jsou vhodné pro děti i dospělé. Odpoledne zakončíme opékáním špekáčků (k zakoupení v kavárně).

26. 7. 20
Čtvrtek
21:30
Letní kino - Národní třída

Film podle stejnojmenné knihy Jaroslava Rudiše sleduje příběh Vandama z jednoho pražského sídliště, který se rád pere, odmítá dnešní svět a kdysi prý změnil chod dějin jednou ranou na Národní třídě.

30. 7. 20
Neděle
10:30
Sousedská snídaně

Poznejte sousedy a pořádně si odpočiňte na naší zahradě. Připravte nějakou dobrotu, kterou nabídnete ostatním, my se postaráme o kávu a čaj. Připravíme i hry, deky, slunečníky a lehátka. Začínáme dopoledne, ale můžeme lenošit celý den!

2. 8. 20
Neděle
15:00
Pirátská pohádka a žonglérská dílna

Vydejte se na dobrodružnou plavbu s jednorukým pirátem a odvážnou pirátkou. Společně se postaví mořským příšerám a nakonec se vydají i na jednu záchrannou misi. Součástí zábavného představení je žonglérská dílna.

9. 8. 20
Čtvrtek
21:00
Letní kino - Tajnosti

Julii v životě něco chybí. Koupí si piano, začne prožívat dobrodružství a objevovat samu sebe. Jaký ale bude výsledek? V úspěšném filmu Alice Nellis uvidíte Ivu Bittvou, Karla Rodena a Marthu Issovou. Producentem byl Jan Svěrák.

13. 8. 20
Neděle
15:00
Kuličkiáda

Připomeňte si klasickou hru všech uličníků! Přihlaste se na přátelský turnaj ve cvrnkání kuliček. Přihlášky se svým jménem a věkem posílejte na info@h55.cz. Po turnaji nás čeká posezení u ohně a opékání buřtů.

23. 8. 20
Čtvrtek
20:30
Letní kino - Obecná škola

Legendární snímek Jana Svěráka získal nominaci na Oscara a stal se klasikou české kinematografie. Vydejte se do chlapecké třídy, jíž řídí svérázný učitel Igor Hnízdo, který se nebojí sáhnout po rákosce. Scénář napsal Zdeněk Svěrák.

27. 8. 20
Čtvrtek
20:00
Letní kino - Příběhy obyčejného šílenství

Úsměvný film o různých podobách lásky sleduje osudy Petra, který pracuje na pražském letišti. Není úspěšný a jeho osobní život nestojí za nic. Díky pokusu o černou magii se rozjíždí kolotoč komediálních absurdit.

10. 9. 20

Pravidelné kurzyZdravotní cvičení pro seniory s prvky jógy a pilates

Protáhněte si tělo a posilte svaly. Speciální kurz cvičení pro seniory povede zkušená lektorka Julia Formanová.

PO / 10:00 - 11:00


Kurz angličtiny

Zdokonalte angličtinu se zkušenou lektorkou. Kurz je určen mírně pokročilým.

ST / 18:00–19:30


Cvičení (nejen) na diastázu

Zdravotní cvičení je určené ženám, nejen těm po porodu. Lze dorazit i se svými dětmi.

ČT / 10:30–12:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK