facebook

Volnočasové centrum H55 nabízí sportovní, kulturní i společenské aktivity nejen pro obyvatele Hloubětína. Najdete u nás víceúčelový sál, zahradu, ateliéry pro menší akce, ale také kavárnu s pořádným cappuccinem a pobočku Městské knihovny Praha, která s námi aktivně spolupracuje na programu. 

Provozovatelem H55 je Praha 14 kulturní, příspěvková organizace městské části Praha 14.

 

Vážení návštěvníci,
v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu a přijetím krizových opatření vládou České republiky pozastavujeme až do odvolání konání veškerých kulturních a sportovních kurzů a akcí, vzdělávacích programů i seminářů. Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se, že se s Vámi opět brzy setkáme v prostorách našeho kulturního centra. O změnách Vás budeme informovat.

 

Newsletter

Nenechte si utéct umělce, lektory ani cvičitele. Budeme vám zasílat e-mailem aktuální informace a tipy na naše akce po celé Praze 14. Odběr můžete kdykoliv odhlásit prostřednictvím odkazu v patičce e-mailu. Více informací o zpracování osobních údajů najdete ZDE.


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK