facebook

Kurz angličtiny pro mírně pokročilé – POZASTAVENO

STŘEDA / 18:00–19:30

Zdokonalte se v angličtině a konverzujte s vyučující, která má dlouholeté zkušenosti nejen z Česka, ale také ze zahraničí. Vendulka Holá studovala na VŠE a Univerzitě Karlově, má českou státní zkoušku z francouzštiny, španělštiny i angličtiny. To, že angličtinu ovládá perfektně, dokazují i splněné zkoušky na univerzitě v Cambridge. Kromě toho mluví i německy a své jazykové znalosti využila při jednání s Evropskou komisí, kde zastupovala ČR, i v Radě EU. Delší čas pobývala v severní Africe, kam se odstěhovala s manželem, který pracoval ve francouzské nemocnici. „Ráda bych jazykovou výukou udělala něco pro Hloubětín, kde již dlouho žiji a kde to mám ráda. 

V souvislosti s otevřením nového komunitního střediska se domnívám, že se můžeme vzájemně obohatit a zpříjemnit si život v této části Prahy. Proto jsem se také rozhodla vyučovat zde cizí jazyk,“ říká.

Cena 1 500 Kč/kurz (15 lekcí). Na kurz se prosím přihlašujte přímo lektorce Vendulce Holé (na mail vaclav.kersko@gmail.com). Platba kurzu také přímo lektorce. 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK