facebook

Pohyb pro seniory s Bárou Látalovou

Pohyb pro seniory s Barborou Látalovou

KURZ BUDE OTEVŘEN PO DOSAŽENÍ 12 ZÁJEMCŮ

 

KAŽDÝ ČTVRTEK

14,15 – 15,15

 

REGISTRACE NUTNÁ PŘEDEM NA EMAIL info@h55.cz

nebo osobně na recepci kavárny H55.

 

Začínáme 11.11.2021

Cena lekce: 50 Kč, platí se na recepci před každou lekcí.

 

Hodina s tělem, takovým jaké je právě teď. Čas se protáhnout, nabudit se, projevit se, komunikovat s ostatními a s uvolněním nebo nabuzením pokračovat dále po své cestě.
Používat budeme reprodukovanou hudbu, improvizaci a svobodný projev. Pro někoho to možná bude nové pro někoho návrat do časů tanečního kroužku nebo rytmiky. K dispozici máme židle, karimatky, deky. Vy máte vlastní teplé ponožky nebo obuv na cvičení, je - li potřebná ze zdravotních důvodů a pohodlné oblečení k pohybu. Pohyb nemusí být vždy velký a být viděn navenek, když ho objevíme a dokážeme vnímat i v nepatrném měřítku uvnitř sebe. I tento minimální pohyb přináší radost a chuť se sebou pracovat.


 

Barbora Látalová
je tanečnice, choreografka a pedagožka, iniciátorka a spoluzakladatelka uměleckého spolku Ostružina. Barbora je absolventka konzervatoře Duncan Centra se stáží na Hunter College of City University of New York. Jako taneční a pohybová lektorka působila na herecké fakultě vysoké školy HINT v Norsku. Jako interpret a tvůrce se podílela na mnoha českých i mezinárodních projektech. Dlouhodobě lektoruje v Dětském studiu divadla PONEC a věnuje se projektu Tanec školám.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK