facebook

Pohyb pro seniory

ČTVRTEK / 14:15 - 15:15

Lekce pohybu s Hanou Strejčkovou vede k udržení fyzické kondice a podpoře kognitivních funkcí. Kombinuje jak kondiční cvičení k posílení svalů, tak relaxační na jejich uvolnění. Dále je kladen důraz na dech, plynulost a posilování vlastní vahou. Veškerá cvičení se pak spojují v jednoduchých tanečních variacích – v tanci ve specifických podobách, tj. vsedě, vestoje i s pomůckami.

60minutová lekce zahrnuje rozehřátí a protažení, posilování, psychomotorická cvičení, práci s rovnováhou a pohybové variace na podporu koordinace. Ke cvičení hraje reprodukovaná hudba.

Na lekce je ideální pohodlný oděv a (protiskluzové) ponožky.

Medailonek lektorky

MgA. Hana Strejčková je divadelní režisérka, dramaturgyně, publicistka, choreografka, performerka a pedagožka. Absolvovala DAMU v Praze – Katedru činoherního divadla, obor dramaturgie. Studovala i pracovně působila v zahraničí: mimo jiné ve Velké Británii či Rusku. Hana Strejčková je akreditovaná lektorka pro kurz Pohyb pro tělesně postižené a tanec ve specifických podobách.

Vstupné: 50 Kč/lekce.

Konec kurzu: leden 2022

V případě dotazů kontaktujte Kamilu Hamplovou na e-mail kamila.hamplova@praha14kulturni.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK