facebook

Program & kurzy

Workshop a křest knihy Jak si zařídit domov

23. 1. 2020, čtvrtek, 17:00

Zařiďte si domov jako interiéroví designéři. Přijďte na workshop, který povede Jana Pěkná. Založila Online školu bytového designu, kde radí, jak si vytvořit domov snů. Během workshopu se naučíme naplánovat interiér, který bude ladit s naší osobností i stylem. Zjistíme, jak použít barvy a jak správně postupovat při navrhování interiéru. Z workshopu si odneseme koláž, která poslouží jako základ pro naše další plánování a zařizování.
V rámci workshopu v 19 hod. pokřtíme knihu Jak si zařídit domov, kterou Jana pěkná napsala. Podělila se v ní o své zkušenosti a radí, jak dosáhnout, aby domov vypadal přesně podle vašich představ. V této praktické knize nenajdete žádnou nudnou teorii. Je plná cvičení a pracovních listů, které vás dovedou k vysněnému bydlení. 

Jana Pěkná
Interiérová designérka založila Online školu bytového designu, kde pomáhá interiérovým nadšencům proniknout do tajů oboru a splnit si sen, zatouží-li po kariéře interiérového designéra. Než se stala interiérovou designérkou, zařizovala si několik bytů jako naprostý laik, a tak dobře ví, jaký rozdíl to může být, když se vyznáte v oboru a ovládáte tajné tipy a triky. Proto pro vás napsala tuto knížku.

Stále sháníme kreativní lidi, kteří by v H55 uspořádali workshopy nebo předvedli, co dovedou. Napište nám, rádi rozšíříme náš program o nápady místních i přespolních. 

Vstupné 150 Kč. Kapacita je omezená na 12 účastníků. Místo si prosím rezervujte na info@h55.cz.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK