facebook

Program & kurzy

Tematické dílny pro malé kouzelníky - Louka, včely, ptáci

11. 6. 2020, čtvrtek, 16:00

Každý druhý čtvrtek v měsíci čekají předškolní děti v H55 malá i velká kouzla pod vedením zkušené lektorky a maminky 3 dětí Terezy Horákové. Tyto možnosti setkávání v krásném prostředí nově vystavěného prostoru jsou o zkoumání různých médií, technik a témat. Budeme respektovat a učit se pomocí ročních období, zákonitostí přírody a vlastních těl. V každém setkání zazní nějaký příběh, který nás bude inspirovat ve výtvarné, hudební či jiné radosti. Soustředit se budeme také na spolupráci, skromnost, jednoduchost, práci s přírodními materiály a empatii k okolí.Těšíme se na setkání. 

Louka, včely, ptáci
Společně si projdeme celý areál a okolí H55, zaposloucháme se do zvuků, zakoukáme se do trávy a každý z nás se stane buď kouskem fauny nebo flóry kolem nás. Pomocí různých hudebních nástrojů vyloudíme zvuky přírody, které leckdy ve městě nezaslechneme. Příběhem nás povedou Kořenové děti od Sibylle von Olfers.

Vstupné 70 Kč/lekce. 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK