facebook

Program & kurzy

Výtvarné dílny pro děti - Linka a chodník

11. 6. 2020, čtvrtek, 16:00

Každý druhý čtvrtek v měsíci čeká děti v H55 pořádné tvoření. Dílny povede zkušená lektorka Kateřina Švejdová. Bude se vyrábět z materiálů, které kolem sebe můžeme běžně najít. Seznámíme se s různými výtvarnými technikami, styly, ale i umělci. Inspirujeme se životem ve městě, ale také hloubětínským okolím včetně blízké přírody. Naučíme se motivovat sami sebe k tvorbě i pozorovat svět. Budeme pečliví i divocí, budeme pracovat sami i ve skupinách. Pojďme si hrát a tvořit! Dílny jsou určené pro žáky a žačky prvního stupně. Rezervujte si místo, vstupné je 70 korun. 

Lektorka Kateřina Švejdová
Studovala učitelství matematiky a výtvarné výchovy na PF MUNI v Brně a následně Sociální pedagogiku na PF UK v Praze. Dlouhodobě se věnuje vzdělávání dětí v oboru architektura a výtvarné umění, galerijní a muzejní pedagogice a ilustraci. Je lektorkou výtvarného ateliéru pro děti v galerii Villa Pellé, autorkou i moderátorkou tvořícího pořadu pro děti Recy Kecy na televizi Seznam.cz či organizátorkou sousedských a komunitních akcí.

11. června - Linka a chodník
Kde se vzaly všechny ty díry v chodníku? Ve zdech? Co nám připomínají? Zahrajeme si na slavného výtvarníka a prozkoumáme okolí s tužkou i skicákem!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK