facebook

Knihovna

Městská knihovna v Praze – pobočka Hloubětín

Vzhledem k aktuální epidemiologické situace v ČR je pobočka knihovny v H55 od 22. 10. 2020 do odvolání uzavřena. Bibliobox na vracení knih také není v provozu. Pro nejaktuálnější informace a online zdroje knihovny využijte web www.mlp.cz.

Od čtvrtka 3. prosince 2020 budou otevřené pobočky Městské knihovny v Praze, a to včetně pobočky Hloubětín v H55. Nemusíte do knihovny spěchat hned v první dny. Výpůjčky i splněné rezervace byly prodlouženy do týdne od 14. 12. 2020. Výpůjční doba je pět týdnů s možností prodloužení na dvojnásobek. Služby knihovny jsou však v souladu s nařízeními vlády stále omezeny. Můžete si půjčovat, vracet, vyzvedávat rezervace, vybírat knihy z volného výběru. Regulujeme také počet návštěvníků v prostorách pobočky. Neposkytujeme pobytové služby, jako je například přístup k internetovým PC, dětský koutek, nebo možnost studia a čtení v knihovně. Pro pobočku Hloubětín v H55 platí mimořádná otevírací doba: úterý 9–12 a 13–16, čtvrtek 13–15 a 16–19. Sledujte prosím aktuální otevírací dobu na www.mlp.cz/pobocky.

Pobočka knihovny v H55 nabízí svým návštěvníkům moderní, světlý prostor a v něm místo pro aktivní trávení volného času i pohodlí pro posezení nad knihou. Knihovna je pro čtenáře nově otevřena šest dnů v týdnu, a to včetně sobotního odpoledne od 13 do 18 hodin. V plánu jsou akce pro školy a školky, tvůrčí dílny, klub seniorů nebo hraní deskových her.

V prvním patře čtenáři najdou fond pro děti i dospělé nabízející beletrii, naučnou literaturu a deskové hry. Ve druhém patře je odpočinková zóna a stůl pro komunitní setkání. Součástí vybavení je přístup na internet a WiFi zdarma.

 

 

 

Otevírací doba

Dočasně uzavřeno.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK