facebook

Knihovna

Městská knihovna v Praze – pobočka Hloubětín

Pobočka knihovny v H55 nabídne svým návštěvníkům moderní, světlý prostor a v něm místo pro aktivní trávení volného času i pohodlí pro posezení nad knihou. Knihovna je pro čtenáře nově otevřena šest dnů v týdnu, a to včetně sobotního odpoledne od 13 do 18 hodin. V plánu jsou akce pro školy a školky, tvůrčí dílny, klub seniorů nebo hraní deskových her.

V prvním patře čtenáři najdou fond pro děti i dospělé nabízející beletrii, naučnou literaturu a deskové hry. Ve druhém patře je odpočinková zóna a stůl pro komunitní setkání. Součástí vybavení je přístup na internet a WiFi zdarma.

 

 

 

Otevírací doba

Knihovna je otevřená, ale POZOR - otevírací hodiny jsou odlišné od těch, které u nás znáte. Zastavte se v těchto dnech a časech:

Úterý: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 15:00
Čtvrtek: 13:00 - 15:00 a 16:00 - 18:00

Budeme rádi, když se během návštěvy naší pobočky budete chovat ohleduplně. Dodržujte prosím dvoumetrové rozestupy a noste roušku. Desinfekci máme k dispozici. Pro vrácení knížek je možné využít bibliobox. Dostatek dezinfekčního gelu pro vás je samozřejmě připravený.

Tel kontakt na pobočku Městské knihovny v H55: 770 130 213.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK