facebook

Knihovna

Městská knihovna v Praze – pobočka Hloubětín

Od 1. 3.  jsme otevřeli knihOkno, které můžete využít k vypůjčení knih každé úterý a čtvrtek. Prosíme, dodržujte hygienická opatření a do nově uzpůsobeného vestibulu budovy vstupujte pouze s nasazeným respirátorem či nano rouškou třídy FFP2 a vyšší. Děkujeme a těšíme se na vás!

Pobočka knihovny v H55 nabízí svým návštěvníkům moderní, světlý prostor a v něm místo pro aktivní trávení volného času i pohodlí pro posezení nad knihou. Knihovna je pro čtenáře nově otevřena šest dnů v týdnu, a to včetně sobotního odpoledne od 13 do 18 hodin. V plánu jsou akce pro školy a školky, tvůrčí dílny, klub seniorů nebo hraní deskových her.

V prvním patře čtenáři najdou fond pro děti i dospělé nabízející beletrii, naučnou literaturu a deskové hry. Ve druhém patře je odpočinková zóna a stůl pro komunitní setkání. Součástí vybavení je přístup na internet a WiFi zdarma.

 

 

Otevírací doba

           Út   9:00 – 12:00

                  13:00 – 16:00

           Čt  13:00 – 15:00

                  16:00 – 19:00

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK