Povánoční bazar

18. 1. 2020, sobota, 13:00

Pokud jste pod stromečkem našli dárek, který se vám nehodí, vezměte ho do H55 a zúčastněte se našeho povánočního bazaru. Můžete tu také nabídnout oblečení, hračky, starý porcelán, povlečení, květináče s rostlinami nebo svoje výrobky včetně těch jedlých, jako jsou zavařeniny nebo třeba koláče. Místo vám poskytneme zdarma, připravíme stůl či věšák a vy si budete moct zařídit vlastní prodejní stánek. Napište nám a přihlaste se! Pokud chcete něco darovat, stavte se v koutku „putovních dárků“. Za každou věc, kterou přinesete, si budete moct jednu odnést. Dary, které zbydou, rozdáme potřebným.

Stánků se přihlásilo tolik, že už nevíme, kam s nimi. Přihlašování je proto uzavřeno, ale my můžeme slíbit, že je opravdu na co se těšit. Ty nejzajímavější prodejce budeme představovat na Facebooku. Tak se těšte a vydejte se v sobotu na nákupy!

Stále sháníme kreativní lidi, kteří by v H55 uspořádali workshopy nebo předvedli, co dovedou. Napište nám, rádi rozšíříme náš program o nápady místních i přespolních.

Vstupné zdarma.